מה הם סוגי איתור הנזילות?

נזילה היא אחד הדברים המעצבנים ביותר שיכולים לקרות. ראשית היא גורמת לנזק לרכוש שלנו, ושנית היא מובילה להוצאות כספיות גדולות הן בגלל הצורך לתקן אותה והן מהבחינה של חשבון המים. כאשר מתקינים לנו צנרת בבית אנחנו צריכים לוודא כי הדבר נעשה בצורה האיכותית ביותר שיש בכדי להבטיח כי לא תתרחש נזילה. אך מה לעשות שבחלוף הזמן גם הצנרת האיכותית ביותר יכולה להתקלקל ואז מתרחשות נזילות בצנרת שגורמות לנו למפח נפש גדולה. עלינו למצוא פתרונות איכותיים ביותר בכדי לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר. בשורות הבאות ריכזנו לכם מספר מכשירים שבאמצעותם מתבצעת איתור נזילות בכדי לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר.

  • מצלמה טרמית

אחד הכלים המובהקים ביותר לאיתור נזילות, היא מצלמה טרמית. מצלמה זאת יכולה לראות מבעד לקירות וכך אנחנו מאתרים את הנזילה בצורה הטובה ביותר. מצלמה טרמית משרתת שרברבים שנים רבות ואין ספק כי היא אחד הכלים הטובים ביותר לאיתור נזילה.

  • מצלמת ביוב

משמה של מצלמת הביוב אנחנו יכולים להבין כי היא נועדה לביובים. נזילה בביוב יכולה להיות מפגע בריאותי מהמעלה הראשונה ועל כן מצלמת ביוב כל כך נדרשת. המצלמה מוחדרת לצנרת הביוב ומשדרת בשידור חי לאינסטלטור הנמצא מחוץ לביוב.

  • מצלמה אקוסטית

מצלמה זו מאתרת נזילות באמצעות הקשבה, זהו כלי חשוב ביותר לפעולתו של האינסטלטור ועלינו לוודא כי האינסטלטור המגיע אלינו יפעל עם המצלמה הזאת בכדי לאתר הבעיה בצורה הטובה ביותר.

  • איתור באמצעות גז

איתור באמצעות גז נעשית על ידי מספר מועט יחסית של אינסטלטורים מכיוון שהדבר דורש מומחיות רבה. הגז המוזרם לצנרת יוצא ומהיכן שהוא יוצא אנחנו יודעים כי ישנו חור בצנרת הגורם לנזילה.

  • סיב אופטי

השיטה האחרונה לאיתור נזילות היא באמצעות סיב אופטי המוכנס אל תוך הצנרת. על הסיב האופטי מותקנת מצלמה וכך השרברב יכול לראות בצורה הטובה ביותר מהיכן הדליפה מתרחשת. זהו כלי חשוב ביותר לאיתור נזילות והשרברבים עושים בו שימוש רב בכדי לפתור את בעיית הנזילה בצורה הטובה ביותר.

צרו איתנו קשר או כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם